TopStar

22. září 2013 02:13

Jana Fikotová

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Svatby, rozchody a drahé pití

Celebrity si to opět v tomto týdnu pěkně užívaly. Taková zpěvačka Beyoncé a její manžel, rapper Jay Z, to umí na dovolené pěkně roztočit.

Užívat si chvilka volna při dobrém jídle a především pití, to manželé Beyoncé a Jay Z umí do sytosti. Nebojí se ani toho, utratit za alkohol několik desítek tisíc korun.

Tajná svatba

Americká herečka Zoe Saldana se v červnu tajně vdala za italského umělce Marca Perega. Až tento týden o tom informoval magazín Us Weekly.

„Svatba byla velmi malá, ale romantická a krásná,“ uvedl zdroj. Na svatebním obřadě byli jen blízcí přátelé a příbuzní. Herečku začali spojovat s Peregem v květnu, ovšem páreček se prý zná mnohem déle. „Zoe je nadšená, že má někoho, s kým si může užívat život,“ dodal zdroj z magazínu.

10.Zoe Saldana – herečku nejvíce proslavila role princezny Neytiri v nejvýdělečnějším filmu všech dob, kterým byl snímek Avatar. A také její uhrančivá krása , Foto: Business Factory

Herečka má za sebou nevydařený vztah s hercem Bradleym Cooperem, se kterým žila téměř tři roky. Byla taky zasnoubená s výkonným ředitelem portálu My Fashion Database Keithem Brittonem. S ním žila Zoe dokonce jedenáct let. V náručí umělce Perega snad bude hvězda filmu Avatar konečně šťastná.

Miley Cyrus je sama

I když se delší dobu snažila Miley Cyrus a Liam Hemsworth svůj rozbitý vztah záplatovat, nakonec se stal pravý opak. Zhruba rok a půl po zásnubách, dostala divoká Miley od Liama kopačky.

V poslední době se nemluvilo o ničem jiném než o skandálních vystoupení zpěvačky Miley a údajné nevěře herce Liama. Přesto se oba snažili zatloukat a společně vyráželi do společnosti jako zamilovaný páreček. Po dlouhých spekulacích nakonec dvojice svůj rozchod potvrdila magazínu People.

Čím zase šokovala Lady Gaga

Ani tento týden nám neunikly módní outfity slavných celebrit. Extravagantní Lady Gaga už nás bohužel přestává šokovat svými nadpřirozenými outfity. Měla by trošku zabrat, jinak spadne do škatulky ostatních nevkusných osobností. Posuďte sami, co na její obleček říká naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová:

Vyhublá hvězda Prciček

I když herečka Tara Reid patřila k nejkrásnějším hollywoodským ženám, dnes vám pohled na její postavu doslova nahání hrůzu. Blondýnka s váhou 30kg i s postelí vypadá opravdu tragicky.

Anorektická Tara Reid, Foto: facebook

Úděl slavných celebrit je být stále krásní a štíhlí. Ovšem občas se to s dietami přežene a člověk pak vypadá, jako kdyby měl pár dní před smrtí. I Tara se bohužel k těmto lidem řadí a teď je z ní už jen kost a kůže. Je jasné, že dnes si při pohledu na herečku každý režisér rozmyslí, jestli ji obsadit do filmu, nebo ne. Tara totiž očividně trpí anorexií, která by mohla, kdysi tak krásnou herečku klidně i zabít. Doufejme, že se Tara vzpamatuje dřív, než bude pozdě.

-juf-


Přečtěte si také