TopStar

19. září 2013 17:40

Jana Fikotová

Beyoncé a Jay Z: Na jachtě propili desetitisíce

Americký rapper Jay Z (43) a jeho manželka Beyoncé (32) umí pořádně roztočit peníze. Při plavbě po Středozemním moři vypili alkoholu za více jak dvacet tisíc dolarů.

Jay Z a jeho manželka Beyoncé si tedy umí užívat chvíle volna! Manželé si dopřávají ty nejluxusnější značky šampaňského a koňaku. „Jay Z má velmi rád drahý alkohol. V jídle tak vybíraví rozhodně není,“ řekl deníku The Sun zdroj z jeho blízkého okolí.

Na palubě luxusní jachty, kterou slavný pár plul po středozemním moři, teklo drahého pití opravdu mnoho. Posádka k drahému alkoholu nakoupila naprosto běžné potraviny, jako je arašídové máslo, cereálie, párky, pečivo či kuřecí medailonky. Společnou plavbu se slavným párečkem absolvovala i jejich dvacetiměsíční dcera Blue Ivy.

Jay Z, vlastním jménem Shawn Corey Carter, se na hudební scéně pohybuje od roku 1989. Svůj hudební debut však měl až v roce 1996, kdy vydal album Reasonable Doubt. To se ocitlo spolu s albem The Blueprint (2001) podle magazínu Rolling Stone v žebříčku 500 nejlepších alb všech dob. Za svou tvorbu získal Jay Z 17 cen Grammy.

Beyoncé začala hudební kariéru v roce 1997 jako členka Destiny´s Child, poté se dala na sólovou dráhu. Na svém kontě má čtyři sólové desky. S každou z nich dobyla americký žebříček Billboard 200. Zpěvačka získala 17 cen Grammy, přičemž tři z nich ještě jako členka Destiny´s Child.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé jachta album žebříček ceny Grammy Jay Z The Sun

Přečtěte si také