TopStar

17. prosince 2018 14:23

Tereza Šulcová

Kensingtonský palác: Meghan Markle a princ Harry už mají vánoční strom!

Toto jsou poslední dny, které stráví královská rodina pohromadě v Nottingham Cottage. A proč? Protože příští rok se Meghan s Harrym stěhují do Frogmore Cottage ve Windsoru.

Kensingtonský palác je jedna z nejsledovanějších rezidencí světa. Na oficiálním Twitteru byl zveřejněn vánoční strom, který zdobí toto obrovské sídlo. Kensingtonský palác je proslulý hned několika významnými členy královské rodiny, včetně Kate Middleton a prince Williama, ale i Meghan Markle a prince Harryho. No a nesmíme zapomenout na princeznu Eugenie.

Vévodkyně ze Sussexu se s princem Harrym po novém roce plánuje stěhovat do Frogmore Cottage ve Windsoru. Hlavním důvodem je narození nového potomka, a pravděpodobně pro něj chtějí větší soukromí.

Vánoce oficiálně dorazily i do britské královské rodiny a Meghan s Harrym si užívají poslední týdny v Nottingham Cottage, kam se přistěhovali jako novomanželé a budou si tam užívat poslední dny před stěhováním. Příští Vánoce si tak užijí pravděpodobně o samotě bez Kate a Williama, ale již jako novopečení rodiče s malým královským miminkem.

Meghan je nyní v šestém měsíci těhotenství a své bříško ukázala na nedávné sešlosti British Fashion Awards, kde měla na sobě úzké černé šaty. Miminko se má narodit začátkem jara příštího roku.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle Harry a Meghan

Přečtěte si také