TopStar

16. srpna 2016 10:27

Michal Chalupa

Kevin ze Sám doma demonstruje! Proč?

Patřil mezi nejznámější děti na celé planetě. Slávu si získal především skvělými hereckými výkony ve filmech Sám doma. Jenže sešel ze správné cesty. Libování si v drogách a alkoholu zničilo jeho veškerou pověst. Co dělá Macaulay Culkin alias Kevin v současnosti? A proč demonstruje?

Tento měsíc oslaví Macaulay Culkin třicáté šesté narozeniny. Jeho život už však není tak snový, jako tomu bylo v dobách jeho největší slávy. Heroin, litry alkoholu či nešťastné vztahy z něj udělaly na dlouhou dobu odstrašující trosku.

Lesk jeho bývalé slávy se mu pravděpodobně již nepodaří vrátit, nicméně vždy může být lépe. A snad si tohle heslo vzal bývalý partner Mily Kunis k srdci. Není to sice žádná hvězdná role, ale pořád lepší než vpichy do žíly.

Culkin si zahrál v ulítlé komedii o značně proměněném Aladdinovi svého kamaráda Adama Greena. Macaulay zde hraje demonstrujícího týpka, jenž je pro své názory klidně s to obětovat svůj život. Jinak je celkově film prostoupen technologickými vymoženostmi, pornografií a v neposlední řadě kvantem návykových látek. Tak doufejme, že drogy zůstanou pouze a jen ve filmu, Kevine.

Sdílejte článek

Přečtěte si také