TopStar

10. února 2019 11:00

Tereza Šulcová

Kim Kardashian prozradila malé tajmeství o svém manželovi

Známá mediální celebrita Kim Kardashian se objevila v televizním pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Tam svěřila divákům, co její manžel nejraději dělá.

Šestnáctá řada její reality show vyvrcholí příští měsíc. A nyní se objevila u Jimmyho Fallona, kam přišla opět originálně oblečená a všechna pozornost byla opět věnována jejím výrazným křivkám, jelikož si na sebe vzala extravagantní šaty s hadím potiskem. Osmatřicetiletá hvězda se promenádovala v šatech při cestě do studia na 30 Rockefeller Plaze.

V novém traileru Držte krok s Kardashians se ukázalo, že její o rok starší sestra Kourtney je posedlá jejím manželem Kanye Westem... Nová sezóna startuje 31. března 2019. Co dalšího Kim prozradila u Jimmyho Fallona?

Instagramová celebrita má tři děti. U Fallona se zmínila, že jedno dítě je žádné dítě. „Když se narodilo druhé miminko, bylo to strašně náročné, jako kdybych místo dvou jich měla dvacet. Dokonce to bylo více náročné, než když se ke dvou dětem pak narodilo třetí,“ řekla Kim Kardashian. V televizní show ještě přiznala jednu roztomilou věc. „Můj manžel dokáže usnout kdekoliv a kdykoliv. Je prostě takový. A naše dcera North to má po něm. Je to srandovní, je někdy sledovat,“ svěřila se v televizní show.

To nám ostatně dokázala na svém instagramovém profilu, kde vyfotila svého manžela na zadní sedačce v autě, jak spí s otevřenou pusou. Spolu mají pětiletou dceru North, tříletého syna Sainta a roční holčičku Chicago. Čtvrté dítě nevylučuje. „Já mám dvě děti a Kanye má jedno, musíme to vyrovnat,“ řekla s vtipem Kim.

Sdílejte článek

Přečtěte si také