TopStar

4. ledna 2019 11:00

Markéta Škorňová

Rozroste se rodinka Kim Kardashian? Kanye West chce prý čtvrté dítě!

Americká média lavinovou rychlostí šíří zprávu o tom, že Kim Kardashian a Kanye West čekají další, v pořadí již čtvrté dítě. To by mělo přijít na svět díky stejné náhradní matce, která dvojici porodila dceru Chicago. Manžel Kim je dětmi posedlý, sám by si jich přál sedm.

Právě ze sedmi dětí pochází americký rapper a hudební producent Kanye West. A to je také důvod, proč sám tak touží po velké rodině. Jenže to není tak jednoduché. Po dvou dětech, které rapperovi Kim porodila, již doktoři nedoporučili známé americké celebritě znovu otěhotnět.

To pár vyřešil díky náhradní matce, která dvojici porodila holčičku Chicago. Jedenáctiměsíční dcerka má již dva starší sourozence - pětiletou North a tříletého Sainta. Zdá se ale, že Chicago rozhodně nebude poslední potomek tohoto slavného páru.

Podle zahraničních médií má být již vše v plném proudu a náhradní matka má čtvrté dítě přivést na svět letos v květnu. Zda tomu tak je, se necháme překvapit.

Sama Kim měla ze začátku strach, že s dítětem, které přivede na svět náhradní matka, nebude mít tak blízký vztah jako s dětmi, které porodila ona sama. Ale podle jejích slov je opak pravdou! „Chicago je doslova jako moje dvojče, máme spolu velmi blízký a hluboký vztah, je to až bláznivé,“ prohlásila Kim. „Ze začátku jsem byla nervózní, že kvůli náhradní matce ztratím s dcerkou pouto, ale dnes již vím, že to tak není a jsem ráda, že jsem se pro tuto variantu rozhodla,“ dodala.

Kolik nakonec bude mít tahle slavná rodinka dětí, je zatím ve hvězdách, ale kdyby záleželo na Kim, úplně by se spokojila se dvěma. Už v minulosti se Kim svěřila, že ji Kanye tlačí do třetího dítěte. Jak se zdá, ani tři děti pro něj stále nejsou dost.

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Kanye West miminka

Přečtěte si také