TopStar

22. května 2018 08:07

Koho to tu máme v plavkách? Kateřina Průšová předvedla parádní postavičku

Modelka Kateřina Průšová (34) už horlivě vyčkává léta. Pro tentokrát předvedla plavky, které v jejím šatníku samozřejmě nesmí chybět. I když bývalá královna krásy už není dvacítka, postavu jí může závidět kdejaká mladší kolegyně. A jak se líbí vám?

Není to tak dávno, co byla Kateřina hlavní hvězdou módní přehlídky spodního prádla. ‚‚Oslovil mě klient před půl rokem, že by o mě měli zájem. Řekla jsem ano. Musela jsem se na to více připravovat samozřejmě. Dietu nedržím, dietářka jsem nikdy nebyla. Víc nyní sportuji, dbala jsem na to, aby tělo bylo v pořádku a vypadalo to dobře,‘‘ nechala se slyšet královna krásy z roku 2002.

Pro tentokrát předveda Kateřina fotku v plavkách, kde předvedla křivky, co jí mohou závidět dámy všech generací. Modelka se totiž poctivě připravuje na léto a společnou dovolenou se svou kolegyní a kamarádkou Eliškou Bučkovou. No, to bude v létě podívaná!

‚‚Plavková sezóna může začít,‘‘ okomentovala fotografii Průšová a okamžitě se strhla vlna pozitivních komentářů fanoušků. Kateřina má ale široký záběr a jen modelingu se nevěnuje. Katka pořádá i talentovou soutěž pro nadané děti no a samozřejmě miluje fitko a je zapálenou fanynkou sportu. Kde jinde by si vydřela takovou formu...


Přečtěte si také