TopStar

12. října 2017 10:49

redakce Prima Lajk

Komedie Bajkeři: Kdo je tady úchyl?

Bajkeři - Kdo je tady úchyl?

Komedie Bajkeři režiséra Martina Koppa podle scénáře Petra Kolečka vstoupí do kin již 19. října.

Tři kluci, kteří na kolech do přírody vyjeli tak trochu z donucení, a pohledná macecha. Čtyři hezké rychlobruslařky na letním soustředění a přísný a ješitný trenér.

Co z toho může vzejít? Letní komedie Bajkeři nejen pro mladé a nejen pro milovníky cykloturistiky. Scénář Petra Kolečka vypráví s humorem, ironií a nadhledem nejen o hledání vztahu ke kolům, ale o hledání vztahů vůbec. Protože klučičí hrdinové žijí tak trochu v zajetí sociálních sítí a tento výlet je příležitostí, jak poznat reálný svět i bez připojen na wi-fi.

V jedné z hlavních rolí se představí Adam Mišík, který s sebou dostane na cyklistický výlet nevlastního bratra Jáchyma (Jan Komínek), a tak přesvědčí svého nejlepšího kamaráda Sašu (Vojtěch Machuta), aby s ním držel basu. A svět mimo město je prý opravdu zvláštní. Podívejte se na ukázku z filmu Bajkeři s Adamem Mišíkem

Do kin uvede distribuční společnost Falcon.

Producentem filmu je Tomáš Vican, který stál za „vinařskými“ veselohrami Bobule, dramatem Lidice nebo televizním seriálem Vinaři.

Generálním partnerem filmu je Vican rodinné vinařství Mikulov. Hlavním partnerem filmu je televize Prima a na Slovensku TV JOJ. Partnery filmu jsou kola Scott, Panský Dvůr Telč a agentura CzechTourism.

Sdílejte článek