TopStar

2. listopadu 2014 10:23

Konec schovávání: Takhle to Monice Absolonové sluší s "jejím" ženatým hokejistou

Září na dálku a sluší jim to spolu. Zpěvačka Monika Absolonová a hokejista Tomáš Horna se do sebe zamilovali. Tomáše čeká rozvod, ale manželství se nevydaří kdekomu, takže kritika tak docela není na místě. Monika doufá, že jí konečně štěstí konečně klapne.

Tomáš Horna je už druhý hokejista, se kterým vsadila na společnou budoucnost. Moc se o tom nemluví (je to už víc než deset let), ale zpěvačka byla vdaná za hokejistu Václava Eiselta. Přestože se rozvedli, jsou dodnes přátelé.

Tehdy ovšem sympatická Monika nebyla ještě zdaleka tak slavná a mohla se životu s vrcholovým sportovcem přizpůsobit. Teď to má o hodně těžší.

Horna hraje na Slovensku a zpěvačka se tam za ním snaží jezdit každou volnou chvilku. Moc jich ale nemá. Kromě práce v Praze také zkouší v Ostravě a čekají ji vánoční koncerty a plesy. Teprve se ukáže, co čerstvý vztah vydrží. Ale přejeme hodně štěstí - mezi námi... Monika je fajn a kdyby se všechny zpěvačky chovaly tak normálně, jako ona, bylo by v branži hned o hodně míň dusno.

Sdílejte článek
Štítky štěstí hokejista zpěvačka Monika Absolonová Tomáš Horna

Přečtěte si také