TopStar

30. listopadu 2018 10:56

Markéta Škorňová

Konec spekulacím: Nejsem gay, prohlásil zpěvák Shawn Mendes

Populární zpěvák Shawn Mendes (20) veřejně prohlásil, že kvůli přetrvávajícím spekulacím a fámám ohledně jeho sexuality, se rozhodl veřejně uvést na pravou míru svou sexualitu. „Nejsem gay,“ tvrdí Mendes.

Ve velmi otevřeném a upřímném rozhovoru pro časopis Rolling Stone se mladý zpěvák Shawn Mendes svěřil, že má chuť nechat se nafotit se ženami, aby se to dostalo k jeho fanouškům a on tak zamezil spekulacím o své sexualitě.

„Občas mám pocit, že potřebuju jít s nějakou ženou na veřejnost, abych lidem konečně dokázal, že nejsem gay,“ říká talentovaný zpěvák.

Mimo jiné se také přiznal, že neustálá kontrola sebe samého, svého chování a gest, ho velmi svazuje. Svěřil se, že se často dívá na své rozhovory v televizi a analyzuje svůj hlas a řeč těla, aby pochopil, proč si řada lidí myslí, že je gay.

Pouhé spekulace v něm vyvolávaly velké pochybnosti a pocity úzkosti, v rozhovoru se přiznal, že pro skutečné homosexuály musí být veřejný život velmi obtížný. „Lidé vás budou pořád soudit,“ uvedl.

„V první řadě nejsem gay. A v druhé řadě by fakt, jak jsem sexuálně orientovaný, neměl mít vůbec vliv na mé vystoupení a osobní život,“ řekl.

Kde se vzal Shawn Mendes?

V roce 2013 začal nahrávat své coververze písniček na aplikaci Vine a získal miliony zhlédnutí a s tím spousty fanoušků. Manažer Andrew Gertler objevil Shawna na internetu v lednu 2014, přivedl ho do Island Records a následně s ním podepsal nahrávací smlouvu. V červnu 2014 vydal singl „Life of the Party“. Je nejmladším umělcem, který debutoval v TOP 25 s debutovou písničkou v žebříčku Billboard Hot 100, kde se umístil na místě 24 v 15 letech, 11 měsících a 4 dnech.

Sdílejte článek
Štítky zpěvák sexuální orientace rozhovor Shawn Mendes

Přečtěte si také