TopStar

28. prosince 2018 09:00

Markéta Škorňová

Konečně svoji! Hvězdný pár si o víkendu řekl ano!

Období kolem Vánoc si pro svůj velký den vybrala hvězdná dvojice Miley Cyrus (26) a Liam Hemsworth (28). Pár, který spolu s přestávkami chodil téměř deset let, vstoupil do manželství v obklopení rodiny a nejbližších přátel. Na sociálních sítích už sňatek potvrdila i sama zpěvačka.

Americká zpěvačka Miley Cyrus potvrdila manželství s australským hercem a dlouholetým partnerem Liamem Hemsworthem. Podle informací zahraničních médií se pár vzal o víkendu před Štědrým dnem za přítomnosti rodiny a přátel.

Dvojice, která se poprvé potkala před deseti lety, když spolupracovala na filmu The Last Song, má za sebou krušná i láskyplná období. Pár se několikrát rozešel, v roce 2012 došlo na zásnuby. Prožili společně i děsivé požáry, které Cyrsus s Hemsworthem připravily o střechu nad hlavou.

Právě neštěstí spojené s kalifornskými požáry dvojici sblížilo jako nikdy předtím. Zpěvačka se nechala slyšet, že když viděla Liama, jak před požárem zachraňuje jejich zvířata a nebojí se pro ně riskovat, uvědomila si, že ho miluje víc, než kdykoliv předtím.

O svatbě se spekulovalo dlouho, novinářům bylo také jasné, že obřad bude v soukromí, ale výběrem data překvapil pár kdekoho. Hvězdná dvojice si řekla ano o víkendu před vánočními svátky za zdmi rodinného domu. Nevěsta na sobě měla šaty barvy slonoviny s lodičkovým vrškem a rozpuštěné vlasy s nedbalými loknami. Ženich oblékl oblek a k němu pohodlné bílé tenisky.

Věříme, že novomanželé prožijí bok po boku dlouhý a spokojený život plný lásky.


Přečtěte si také