TopStar

21. července 2016 12:56

Michal Chalupa

Kopřivová chce rodit! Jardo, uděláš jí miminko?

Doby, kdy dělala striptérku jsou tatam. Veronice Kopřivové (25) se evidentně blýská na lepší časy. Rozpovídala se totiž o tom, jak se těší na to, až bude mít vlastní rodinu. Díky tučnému kontu hokejisty Jaromíra Jágra (45) by mohlo být miminko doslova ve vatě!

Spekulací okolo svatby a dítěte Veroniky a Jardy je mnoho. A Veronika je nijak zvlášť nevyvrací. S klidem přiznává, že její vrstevnice dávno rodiny mají. „Kolem mě je spousta holek mého věku, co už rodinu založily. Kdyby to přišlo, rozhodně bych se tomu nebránila,“ tvrdí Veronika, která si partnera pro život rozhodně uměla vybrat. Jágrův roční plat totiž dělá okolo 3 milionů dolarů. Za to by pořídila nejednu perfektní výbavičku.

Na svatbu ale Verča nepospíchá, papíry jí prý přijdou zbytečné. „Není důležité mít papír na potvrzení vztahu, ale v okamžiku, kdy přijdou děti, je asi dobré, když se celá rodina jmenuje stejně,“ tvrdí. Dále dodala, že rodina je pro ni jednou z největších životních priorit. Vypadá to, že se mladá blondýnka místo vymetání divokých večírků a tance u tyče chystá pro změnu usadit. A co myslíte vy, je to kvůli penězům?

Sdílejte článek

Přečtěte si také