TopStar

20. května 2015 13:49

Barbora Koukalová

Vrchní balič Jarda Jágr pobláznil zadanou Miss: Ta u něj strávila noc a vypráví neuvěřitelné věci!

Česká vicemiss z roku 2013 Lucie Kovandová dneska vyhrála svůj malý internet. Zatímco o jejích pracovních úspěších poslední dobou moc nevíme, povedlo se jí udělat díru do médií. U Jaromíra Jágra totiž strávila z neděle na pondělí noc.

Jágrovi je třiačtyřicet let a žádné závazky nemá, může si proto dělat, co se mu zamane, a odejít do svého bytu nebo z něj vyjít, s kým se mu zachce.

Dostat našeho (a evropského) nejlepšího hokejistu je bojový úkol všech zlatokopek pohybujících se v pravidelných intervalech po Kozím plácku, což je místo mezi staropražskými ulicemi Dlouhá, V kolkovně a Kozí, kde je nejvyšší koncentrace posh barů na jeden metr čtvereční a mezi nimi i vyhlášená Kozička, kam přijdete kdykoliv během dne a na baru bude sedět minimálně deset slepiček ve slim džínách zastrčených v kozačkách a snící o tom, že sbalí Mareše, Tofiho, Ujfiho nebo Nedvěda, kteří tam chodí pařit.

Nebo prostě kohokoliv, jehož obličej se aspoň dvakrát objevil v novinách a není to Angello z Kelly Family.

Řekneme vám, že někdy je to dost dřina a občas je nám těch holek i líto, jelikož to čekání na sen nestojí jen energii, ale i peníze. Ovšem bývalá vicemiss Lucie Kovandová (21) je chytrá holka a mohla si spočítat, že vysedávání v Kozičce na baru a čekání na vhodnou chvíli by mohlo její šance zmenšit, a tudíž to vyhrála s Jágrem jinak a rovnou přes full frontal.

"Seznámili jsme se přes Facebook, začali jsme si nějak psát. Zjišťovala jsem něco o hokeji a on se mě ptal, jak se mám," svěřila se vyplašená Kovandová Blesku, který ji a Jágra totiž nachytal, jak si to štrádují v noci k němu domů, on pak po třech hodinách odchází podle deníku pařit do města a Kovandová zůstává v bytě až do rána.

Smutně zábavný úvod rozjel vyprávěnku o tom, jak Kovandová přijela ten večer z Německa, a protože je z Olomouce, neměla v Praze kde spát, leda by musela jet v noci sama vlakem na Moravu, ale Jarda byl tak zlatý, že se jí nabídl s přespáním v jednom z jeho pražských bytů, kde si tři hodiny povídali o tom, jak se cítí po prohraném mistrovství, a po třech hodinách Jágr odešel do města, zatímco Kovandová šla spát, asi tedy unavená z toho povídání, a když se k ní Jarda v noci vrátil, ani o tom nevěděla, protože měla tu únavu a spánek.

Její přítel z Olomouce, ten, s nímž je pět let, o tom všem byl samozřejmě informován a byl rád, že jeho holka spí u Jágra, jelikož by jinak musela jet sama v noci vlakem, ale nic divného za tím nevidí a určitě se vůbec nebojí, protože oni mají jeden druhého a tu pravou lásku a víru, která překoná všechny nástrahy světa a zvítězí nejen nad lží a nenávistí, ale i nad strašně bohatým, pohledným, úspěšným, svobodným a sexy Jágrem.

Tak nezbývá než doufat, že přítel Lucky dostal ještě návdavkem po jejím návratu z Prahy od kamaráda Jardy podepsaný dres.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také