TopStar

15. května 2015 11:05

Barbora Koukalová

Teď už ho milují i ženy: 12 sexy fotek Jardy Jágra, nejhezčí hokejky na světě!

Po včerejším zápase s Finskem už pro Čechy bůh neexistuje, nahradil ho totiž Jaromír Jágr a teď se všichni modlí k němu. Kladenská hokejka je pro muže hrdina a pro ženy nesplnitelný sen, ale to až poslední dobou. Jakmile mu naskočila čtyříctka, najednou se změnil v dokonalého muže.

Když se dneska podíváte na jeho staré fotky z 90. let, těžko tomu uvěřit, že by vás na něm něco lákalo. Dobře hrál hokej, ale dál nic. Na zádech nosil příšernou deku z vlasů zvanou mullet, byl schopen obléknout si sako a k tomu kšiltovku, míval moc dlouhé kalhoty a příliš krátké rukávy a když promluvil, no...

Tehdy žádná sláva.

V Americe se ale naučil, že sportovec nemusí znamenat buran, a zámořská škola mu dala co proto i v oblékání a chování. Najednou tu stál jiný Jaromír Jágr, kultivovaný, společenský, dobře oblečený, výmluvný, ostříhaný a s vyceněným kompletním chrupem včetně osmiček.

Jakmile mu přeskočila čtyřicítka a vlasy a vousy mu prorostly solí a pepřem, je tu Jágr, jak jsme si nikdy nemysleli, že bude vypadat – snad až příliš sexy hokejista s charismatem, že by ho mohl sám rozdávat.

P. S. A nedělá hrubky. Na to, že se spíš věnoval hokeji než učení, tuhle maličkost dost oceňujeme. Píše pro svou hokejovou rodinu lépe než 90 procent dnešních maturantů. A taky zcela jistě ví, jak se celým jménem jmenuje Jidáš.

Sdílejte článek

Přečtěte si také