TopStar

4. ledna 2019 14:00

Tereza Šulcová

Kopřivová odhalila pravdu o vztahu s Jágrem: Rozchod s hokejovou legendou?

Už je to nějaký pátek, co Veronika Kopřivová zveřejnila společnou fotku se svým partnerem Jaromírem Jágrem. Vánoce dokonce chtěla strávit o samotě někde v cizině, to nakonec přehodnotila a na Štědrý den byla s Jágrem – alespoň to tvrdí.

Dříve se Veronika svou novou hokejovou láskou chlubila na několika fotkách, po pár letech fotky vymizely. Poslední společná fotka s Jardou pochází z prosince 2017, kdy spolu stáli bok po boku u jezera Louise v Kanadě. Láska, nebo tichý rozchod?

Dokonce o Vánocích Veronika prohlásila, že je nerada slaví a nejraději by dělala, že žádné Vánoce nejsou. „Děsí mě to slovo vánoční, přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce/silvestra bude, zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou,“ napsala na sociální síti. Přitom je zvláštní, že minulé roky si Veronika Vánoce po boku s Jardou chválila, a dokonce pekla cukroví a měla úsměv od ucha k uchu. Možná trable v ráji?

„Tak jsem si užila tři dny volna, ale už jsem se upřímně těšila až svátky skončí a nastane opět pracovní režim. Klid a volno mi moc nevyhovuje. Dnes jsme konečně dokončili stěhování do nové kanceláře & skladu. Těším se na nové zítřky v novém prostředí a na vše nové, co mě v následujícím roce čeká,“ popisuje příchod nového roku Kopřivová.

Fanoušci Veroniku často napadají kvůli přesvědčení, že bez Jardy by o ní nikdo nevěděl a její e-shop s oblečením by nebyl tak úspěšný. „Jsem 100% nezávislá žena, která si vydělává vlastní peníze a plní si vlastní sny. Tomu se říká SVOBODA,“ zdůrazňuje modelka. „Já jsem podnikala už od devatenácti let a e-shop mi běží úspěšně už čtyři roky. Vzhledem k tomu, že jsem byla v České Miss a podnikala jsem tři roky jako kadeřnice a měla vlastní salon, tak jsem měla skvělou klientelu a slušnou základnu sledujících, takže e-shop fungoval hned ze začátku,“ vysvětluje modelka.

Jeden fanoušek se Veroniky zeptal přímo. „A co Jarda..? Pořád nové fotky, pořád cestujete ale žádný strávený den s Jardou.“ Veronika se k tomu vyjádřila rázně. „Nesdílím své soukromí!“ Je zajímavé, že dříve modelce soukromí sdílet nevadilo, avšak nyní je to problém. Veronika sdílela na svém Instagramu koláž fotografií z roku 2018. Je zarážející, že Jarda není ani na jedné z nich, podivují se fanoušci. Dokonce i Jágr sdílí fotky s Veronikou častěji než ona s ním. Téměř každá druhá fotka na Instagramu Jaromíra Jágra je s Veronikou. Avšak poslední fotka pochází ze září 2018.

Sdílejte článek

Přečtěte si také