TopStar

28. března 2015 23:54

Tereza Javorová

KRÁSNÉ A SEXY: Máme pro vás galerii české Miss Earth a Miss World

Fotky krásné vítězky České Miss 2015 Nikol Švantnerové jste už určitě viděli. Ale co dvě ostatní krásky, co získaly korunku Miss Earth a Miss World? Seznamte se! Andrea Kalousová a Karolína Mališová se vám ukážou v celé své kráse.

Andrea Kalousová byla mezi horkými favoritkami na korunku České Miss. Studentka zdravotnické školy v Ústí nad Orlicí nakonec vyhrála titul Miss World, kdy všechny ohromila svým krásným úsměvem. Miluje dobré jídlo, hlavně svíčkovou, a mezi její záliby patří nevšední aktivity jako horolezectví nebo znaková řeč. A mezi naše koukat se na její fotky!

Miss Earth se stala krásná Karolína Mališová, která posbírala i další ocenení jako Miss Tvář, Miss Úsměv nebo Miss Frekvence 1. A není se čemu divit. Nafotila už pár profesionálních fotek, má ráda atletiku, jízdu na koni a snowboarding, takže její tělo je naprosto dokonalé. Studuje hotelovou školu a v budoucnu by se chtěla věnovat výživovému poradenství. A tady je v celé své kráse!

Pikoška na závěr: Tipnete si, co měly krásky napsané v žákovské knížce? Karolína prý jen razítko kozla, ale Andrea poznámku za hlasité vrzání židlí!

SA


Přečtěte si také