TopStar

3. ledna 2019 08:00

Markéta Škorňová

Krásný vstup do nového roku: Ricky Martin je trojnásobným tatínkem!

Ricky Martin (47) si společně se svým manželem, malířem Jwanem Yosefem, pořídil ten nejkrásnější opožděný dárek k Vánocům! Na samém sklonku roku se jim narodila dcerka! Tu si manželé pořídili pravděpodobně díky náhradní matce - stejně jako tomu bylo u dvojčat.

Zpěvák Ricky Martin vstoupil do registrovaného partnerství s malířem Jwanem Yosefem v roce 2017. Fešák, kterého milují ženy i muži po celém světě, a to už pěknou řádku let, vždy toužil po velké rodině. To se mu splnilo díky náhradní matce, která mu porodila dvojčata Valentina a Mattea.

Malým raubířům je už deset let a příchod sestřičky si náramně užívají. „S potěšením oznamujeme, že jsme se stali rodiči krásné a zdravé holčičky, Lucii Martin-Yousef. Je to pro nás úžasné období a nemůžeme se dočkat, co s tímto skvělým miminkem zažijeme. Oba její bráškové i já s Jwanem jsme si ji ihned zamilovali,“ svěřil se s radostnou novinou zpěvák na Instagramu.

Holčička Lucia tak ponese příjmení obou tatínků. Uvidíme, zda pět členů je v rodině umělců finální číslo, či se ještě nějakého toho přírůstku dočkáme.

Ricky Martin je portorický zpěvák. Začínal jako člen chlapecké kapely Menudo, od roku 1991 působí jako sólový umělec. Na konci roku 1999, po vydání několika alb ve španělštině, vystoupil s písni "The Cup of Life" na 41. ročníku Grammy. V návaznosti na úspěch vydal singl "Livin 'La Vida Loca", který mu pomohl získat obrovskou slávu po celém světě. Tato píseň je obecně vnímána jako začátek latinské exploze především v roce 1999, od této doby měli ostatní španělsky zpívající interpreti snadnější přechod na anglický trh. Od vydání písně do dnešních dnů se prodalo přes 8 milionů kopií, což z ní činí jeden z nejprodávanějších singlů všech dob.

Sdílejte článek
Štítky dcera Nový rok Ricky Martin

Přečtěte si také