TopStar

17. října 2013 15:50

Dagmar Dandová

Kristelová dělá podezřelé věci. A propaguje rozpustilé uklízečky!

Nepoznáváme ji. Bývala to taková upravená sexy kočka. Ale teď? Co se to s ní proboha stalo? Poté, co moderátorka Kateřina Kristelová (33) začala chodit s moderátorem Kamilem Bartoškou alias Kazmou, převrátil se jí svět vzhůru nohama.

Naprosto změnila styl oblékání a vypadá to, že rezignovala na svou image. Navíc začala dělat divné věci jako chodit do sauny oblečená nebo propůjčovat tvář podivné úklidové firmě.

Kristelová byla dlouhé roky považovaná za oživlou Barbie, která se snaží působit vždy perfektně a má vše dokonale sladěné.

Teď jsme ji ale potkali v kině s neuvěřitelnými černými odrosty a s vykukující podprsenkou. A o pár dní později jsme na ní narazili na společenské akci v aquaparku. Byla skoro nenamalovaná (Ne, kvůli koupání se líčení nevzdala, protože do vody vůbec nevzlezla) a prohřívala se v sauně v minisukni a v nátělníku...

Kromě toho se stala tváří společnosti, která nabízí uklízečky do domácnosti, jež se nereprezentují tím, jak uklízejí, ale tím, jak vypadají, a popiskem typu:

„Jsem roztomile ztřeštěná …"

„Šikovná a zkušená….“

„Velký pracant, česky se teprve učí…“

„Šikovná a veselá…“

Také vám to připomíná spíš seznamku či erotickou HOT linku? Copak byste chtěli, aby vám doma uklízel někdo, kdo je roztomile ztřeštěný? Naštěstí nám Kristelová všechno vysvětlila.

"Pro ty z vás, kteří si mysleli, že jsem se zbláznila a na stará kolena hodlám obchodovat s bilým masem, mám vysvětlení: Kampaň Cizinky na úklid byl viral. Laciné pojetí byl úmysl, který se povedl přesně tak, jak bylo zamýšleno,"napsala na svůj Facebook.

"Smysl celé věci mi rozhodně karmu nezašpinil. Ba naopak, šlo o upozornění na práva migrantek, které vám doma uklízejí, a ke kterým se někdy mohou zaměstnavatelé chovat jako k věcem," dodala.

Chudák Kazma, už se těšil na roztomile ztřeštěnou uklízečku a zase má smůlu...

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také