TopStar

29. července 2016 12:37

Michal Chalupa

Kristen Stewart už milenku neskrývá! Její ex Robert Pattinson překvapil

Těžko člověk může čekat podporu své nové lásky od ex partnera. To ale není případ známého hollywoodského dua ze Stmívání – Kristen Stewart a Roberta Pattinsona. Už je to tři roky, co pár zvaný Robsten oznámil rozchod. Za tu dobu se leccos změnilo, a to hlavně u Kristen!

Když vyšla krásná upírka s pravdou ven a oznámila, že je ve vztahu se ženou, Robert jí podle webu Hollywoodlife.com řekl: „Jsem na tebe pyšný.“ Tolik podpory od bývalého partnera? To se jen tak nevidí. Je pravda, že u Kristen pozorujeme homosexuální orientaci už déle. Roba už to asi nijak nezaskočilo. Navíc třicetiletý Pattinson je šťastně zamilovaný do britské zpěvačky FKA Twigs. Jak by se asi tvářil na novou lásku své ex, kdyby byl single?

Úplně poprvé se Kristen o své lásce rozpovídala pro britský magazín Elle. „Mám holku, do které jsem zamilovaná,“ řekla, aniž by zmínila její jméno. Není ale pochyb, že by šlo o někoho jiného než o Aliciu Cargile. Byly spolu nedávno spatřeny na veřejnosti při vášnivé líbačce, sdělil Hollywoodlife.com. Podpořili byste svou/svého ex v novém vztahu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také