TopStar

19. srpna 2015 13:15

Michal Chalupa

"Kuplířka" Amber Rose má na krku SKANDÁL jako HROM: Jede prý ve špíně nucené PROSTITUCE!

Bývalka Kanye Westa a bohyně pomsty za zády Kim Kardashian se údajně namočila do špinavého skandálu s prostitucí. Módní návrhářka a modelka Amber Rose (31) je podezřelá z napomáhání firmě lákající ženy, jež byly nakonec nuceny k „sexuální práci“. I ona však mohla být zneužita.

Amber Rose se sice nikdy nestyděla za svou dřívější kariéru striptérky, ale všechny mnohokrát přesvědčovala, že tuto dráhu opustila a je čistá jako světice. Policie v Los Angeles řeší od pondělka trestní oznámení mladé ženy, která rozkryla uzavřený kruh nelegální prostituce. Sama do něho měla být nalákána a zneužita. A to největší překvápko spočívá v účasti pseudocelebrity Amber Rose při náboru velmi atraktivních dívek, které byly později předhazovány v plen bohaté klientele. Na celou kauzu upozornil bulvární web TMZ.com, který dokonce zveřejnil část videa, které pasáci využívali.

V praxi to vypadalo takto. Firma rozhlásila, že hledá modelky, které by spolupracovaly a fotily pro kampaň na novou kolekci oblečení s Amber Rose. Když se dívky dostavily na předem smluvenou schůzku s Amber, tak prdelatá hvězdička nikde. Zástupci kuplířského gangu se následně fiktivně videohovorem spojili s Amber, která na dívky mluvila z předem nahraného materiálu. Ten se tvářil, že má modelka špatný signál nebo se v průběhu falešného přenosu přerušil. Většina žen uvěřila, že je ve spojení s Amber Rose.

Mezitím jim bylo nabídnuto, že pokud by byly ochotny se setkat s bohatým mužem a došlo by k intimnímu kontaktu, velmi to pomůže Amber při výběru, s kým bude spolupracovat. Bohužel tomuto nesmyslu mnoho dívek uvěřilo a prodalo svá těla zákazníkům společnosti, coby luxusní prostitutky. Těžko říct, proč o setkání a práci s Amber Rose tolik žen stálo. Je to přece jen klasická profi hvězdička typu Kim Kardashian a nejde o žádnou skutečnou celebritu. Nicméně ona sama trvá na tom, že o ničem neví. Necháme tedy případné dokazování na losangeleské detektivy a jsme zvědaví na výsledek.

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Kanye West firma prostituce skandál bohatý Kardashianky

Přečtěte si také