TopStar

29. dubna 2014 09:48

Lucie Průchová

Kyklop z Maxim Turbulenc obchází bazary a blešáky! Co na nich hledá?

Místo, aby si lídr kapely Maxim Turbulenc Pavel Vohnout (51) přezdívaný Kyklop užíval pohody se svojí rodinkou, obchází bazary a bleší trhy ve snaze najít ukradené věci. Před pár dny mu totiž přímo před domem vykradli auto!

„Přijel jsem z koncertu unavený a nechtělo se mi tahat všechno vybavení do bytu,“ lituje teď Pavel. „Popadl jsem jen kytaru a zbytek věcí nechal ve voze.“ Když se ráno probudil, nevěřil svým očím. Z auta mu zmizelo speciální zařízení pro odposlech, panel z autorádia a především bonga, což jsou speciální bubny, které vlastní jen dva lidi v celé republice. „Jsem si jistý, že když je někde uvidím, poznám je,“ věří Vohnout. Dohromady tak zpěvák přišel o věci za 200 tisíc korun. Na koncertech se teď bude muset pořádně otáčet, aby si na nové vybavení zase vydělal.

Ztráta věcí však není jediné, co Pavla Vohnouta, který před časem ze zdravotních důvodů radikálně zhubnul, trápí. Stále se nemůže vyrovnat se smrtí milované maminky, kterou našel v domě, který jí koupil. A před pár dny navíc skončil v nemocnici jeho dědeček, který musel podstoupit náročnou operaci.

-mb-

Sdílejte článek

Přečtěte si také