TopStar

25. listopadu 2018 08:00

Tereza Šulcová

Kylie Jenner sdílela intimní fotky se svým přítelem a dcerou Stormi

Hvězda reality show Držte krok s Kardashians zveřejnila fotky se svým přítelem Travisem Scottem a devítiměsíční holčičkou Stormi. Co na ně říkáte?

Kylie Jenner zveřejnila na svém Instagramu několik fotek se svou rodinou ze Dne díkůvzdání. Na svém kanálu má tato dívka přes neuvěřitelných 119 miliónů fanoušků, kterým servíruje svůj život. Jednadvacetiletá modelka se dala dohromady s Travisem Scottem v roce 2017. Rok na to mu porodila dceru Stormi.

Modeling ale není to jediné, čemu se Kylie věnuje. V roce 2015 podstoupila zvětšení rtů a v tu dobu dostala nápad, že založí značku Kylie Cosmetics. Zezačátku se věnovala pouze rtěnkám a leskům na rty. Později sortiment rozšířila. Úspěšná podnikatelka nyní prodává spolu se svou sestrou Kendall také šperky a další kosmetiku. V roce 2016 se stala tváří značky PUMA.

V současné době je modelka novopečenou maminkou devítiměsíční holčičky. Ta má příjmení po otci a fanoušci netrpělivě čekají, kdy bude svatba. Mladá maminka k fotce napsala, že je rodině za vše vděčná. Fotky zveřejnila na svém Instagramu, ale také na Twitteru a dalších sítích. V roce 2014 týdeník Time označil sestry Jenners za jedny z 25 nejvlivnějších osobností. Následně se v roce 2016 Kylie stala jednou z Top 10 nejsledovanějších lidí na Instagramu. No, to je ale popularita...

Sdílejte článek
Štítky Kylie Jenner

Přečtěte si také