TopStar

7. února 2019 08:00

Tereza Šulcová

Kylie Jenner ukázala svůj dům veřejnosti! Podívejte se, jak si žije slavná celebrita!

Kylie Jenner sdílí hodně ze svého osobního života na sociálních sítích, ale její dům nikdy veřejnosti neukázala. Tomu je nyní konec. Kylie ukázala časopisu Architectural Digest, v jakém luxusu žije.

Tato jednadvacetiletá hvězda toho za svůj život už dokázala hodně. Proslavila se díky reality show Držte krok s Kardashians. Díky slávě se jí začalo dařit i ve světě podnikání a mladá hvězda si založila vlastní kosmetickou a oděvní značku, která jí vydělává neuvěřitelné sumy peněz. Její sídlo se odhaduje na 800 milionů dolarů. Časopis Forbes spekuluje, že se brzy tato mladá dáma stane nejmladší miliardářkou světa. Na Instagramu má přes 124 miliónů fanoušků, jen fotka s její dcerou Stormi získala přes 18 miliónů „srdíček“.

Dům se nachází ve městě Hidden Hills, které spadá pod Los Angeles v Kalifornii. Jenner spolupracovala s designérem interiéru Martynem Lawrentem Bullardem. Celý projekt domu začal ještě dávno předtím, než sama hvězda mohla vůbec legálně pít. Také se svěřila, že otěhotněla v době, kdy byl dům v polovině procesu. Dům se nachází kousek od její matky Kris Jenner.

Každá místnost, to originál. To byl pravděpodobně hlavní cíl mladé hvězdy. Extravagance, originalita a luxus. To jsou hlavní tři body, které se každému vybaví při pohledu na dům. Po schodech se setkáte s módní ikonou Marilyn Monroe. Dokonce i samotné kabelky a boty mají vlastní místnost.

„Řekla jsem designérovi, že chci takovou atmosféru, která bude odpovídat tomu, jak se budu cítit. Barva byla zásadní. Mám ráda růžovou barvu a chtěla jsem ji skoro všude,“ svěřila se Jenner časopisu Architectural Digest. „Moje veškeré šatny jsou pro mě velice osobní záležitostí. V těchto místnostech strávím hodně času, takže jsme si na nich dali opravdu záležet, aby bylo vše perfektní."

Jednu místnost pravděpodobně udělala Kylie pro milovnici růžové, Elle Woodsovou. Dokonce do růžové sladila i jednu koupelnu, pravděpodobně pro její dceru Stormi, která před pár dny oslavila své první narozeniny. Na celý dům se můžete podívat v galerii!

Sdílejte článek
Štítky Kylie Jenner

Přečtěte si také