TopStar

18. dubna 2019 15:01

Tereza Šulcová

Lady Gaga: Známe pravý důvod rozchodu!

Zpěvačka Lady Gaga randila nějaký ten pátek s hledačem talentů Christianem Carinem. Ten do ní byl tak zamilovaný, že ji požádal o ruku. Zpěvačka řekla ANO! Krátce poté ale přišel zvrat a z neznámých důvodů se s fešákem rozešla. Teď víme proč!

Zdroje tvrdí, že zpěvačku vztah rozptyloval od práce. Poté, co vyšel film Zrodila se hvězda si fanoušci mysleli, že důvodem rozchodu je herec a režisér Bradley Cooper. Ten žije od roku 2015 s Irinou Shayk. S modelkou má dvouletou dceru.

Tato spekulace byla natolik vážná, že donutila herce o svém vztahu promluvit. Gaga i Cooper dali jasně najevo, že jejich vztah byl sice naplněn jistou chemií, ale jen během natáčení Zrodila se hvězda, jinak jsou jen dobří přátelé.

Lady Gaga se poprvé objevila ve světlech reflektorů v roce 2008 a od té doby se nezastavila. Vydává jedno album za druhým a pro tentokrát natočila i film. Je tedy pochopitelné, že nechce být rozptylována vztahem, svatbou nebo dětmi.

V březnu se dokonce objevila informace, že Carino před ukončením vztahu na zpěvačku často žárlil. „Stále ji vyhledával a psal. Její přátelé ho neměli v lásce,“ svěřil se zdroj. Nyní se zpěvačka může soustředit na kariéru, a kdo ví, s čím přijde příště.

Sdílejte článek

Přečtěte si také