TopStar

29. srpna 2014 09:50

Táňa Sáblíková

Lexikon aktuálních těhulek: Kdy která porodí?

Jsou slavné, jsou krásné a jsou těhotné. České celebrity porodí, co by dup, zahraniční povětšinou také. Takže kdo je v tom a nemine ho rodičovská role?

Nejblíže ke dni D to má nejspíš překrásná hollywoodská herečka s velkýma očima Mila Kunis, ta ale o termínu porodu statečně mlží a ví to jen ona a budoucí tatínek Ashton Kutcher. Dalšími v řadě jsou Češky Lucie Hadašová, která porodí druhé dítě manželovi Jaroslavu Bednářovi, Gábina Dvořáková, která čeká holčičku s Vaškem Noidem Bártou, nebo operní pěvkyně Andrea Kalivodová. Ty všechny by měly na svět přivést svého potomka v září.

Dalšími na řadě jsou Kelly Rowland, Amanda Peet, Hayden Panettiere, které to čeká na podzim. Ani jedna ale termín porodu přímo nezveřejnila. Největším překvapením bylo ale nejspíš těhotenství Amal Alamuddin, která čeká dítě s fešákem Georgem Clooneym! Podle neoficiálních informací by se měl herec stát tatínkem na konci tohoto roku.

Dalšími těhulkami jou Kourtney Kardashian a Rachel Bilson, obě své těhotenství oznámili na přelomu května a června, a tak se dá očekávat, že jejich potomci přijdou na svět na jaře 2015!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také