TopStar

26. srpna 2014 09:50

Táňa Sáblíková

Vašek Noid Bárta: Největší adrenalin pro mě bude miminko!

Vašek Noid Bárta s manželkou Gábinou Dvořákovou v létě stihli svatbu a nyní se připravují na příchod svého prvního potomka. A pro milovníka adrenalinu to bude právě miminko, které pro něj připraví nezapomenutelné zážitky!

Noid se na roli otce velice se těší. „Miminko bude podle mě největší adrenalin,“ smál se Vašek. A jak se připravuje na roli budoucího otce? „S Gábinkou máme už všechno nakoupený. Ještě musím namontovat komodu a postýlku.“

Svoji manželku ale momentálně opečovává, stejně jako dcerku v Gábinině bříšku. „Teď se o ni starám tak, že jí neustále něco vyprávím a hladím mamince břicho a vyprávím jí pohádky,“ prozradil již teď zpěvák pyšně. Ten dokonce plánuje, že bude u porodu. „Stoprocentně musím být jako podpora,“ je pevně rozhodnutý.

Podle prvních lékařských vyšetření měl s Gábinou čekat chlapečka, 3D ultrazvuk ale odhalil, že to bude holčička. „Jsem strašně rád, že budu mít dceru, protože ty dcery jsou víc k tomu tatínkovi. Kdežto ty kluci jsou většinou mamánci,“ řekl Vašek.

Ten už má i jasno, co s ní bude dělat, až trošku povyroste! „Budem spolu lítat!“ Další aktivity ale prý musí ještě vymyslet. A jak se na příchod svého prvního potomka připravuje? „Přebalovat se ještě neučím, to já nechám už rovnou, až to bude v praxi, tak to zkusím rovnou na ostro,“ smál se Vašek.

A co na Gábině miluje? „Úplně všechno,“ nezaváhal při odpovědi zpěvák. „Je to úžasná ženská, moje milovaná manželka,“ doplnil na závěr.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také