TopStar

18. listopadu 2013 11:42

Jana Fikotová

Líbačka exmanželů Vyskočilových – Kdo se na koho vrhnul na veřejnosti?

Anife Hasan Vyskočilová (39) a její exmanžel Ivan Vyskočil (67) byli dlouho po rozvodu na ostří nože. Dnes nemají problém se na veřejnosti intimně líbat.

Turkyně Anife v sobě horkou krev rozhodně nezapře. Kdykoli se objeví na veřejnosti, hned se něco děje. Proto nebylo divu, když vyrazila na krájení svatomartinské husy v Sametové restauraci, že se vrhla na svého exmanžela Ivana Vyskočila. Ten neváhal a svou exmanželku začal divoce líbat.

Že by i v jejich případě platilo známé rčení o staré lásce, která nerezaví?

Anife Ismet Hassan Vyskočilová se narodila v roce 1974 v malé bulharské vesničce, která v překladu znamená divoké lesy. Je Turkyně. Do Čech se poprvé podívala v roce 1995 a o rok později už zůstala natrvalo.

Ivan Vyskočil pochází z Prahy. V roce 1968 dokončil DAMU a nastoupil do pražského Činoherního klubu. Byl také členem Divadla Jiřího Wolkera, Divadle S. K. Neumanna, od roku 1991 je na volné noze. Herec, který dnes účinkuje v divadle Metro, je čtyřikrát rozvedený, má pět dětí a jedno vnouče. V bulváru se hojně propíraly rozchody s herečkou Ivanou Andrlovou a temperamentní Anife Hassan Vyskočilovou. Po jeho boku se objevují exotické mladé přítelkyně.

-juf-

Líbačka exmanželů Vyskočilových – Kdo se na koho vrhnul na veřejnosti?


Přečtěte si také