TopStar

6. listopadu 2013 16:40

Dagmar Dandová

Libuška Vojtková je drsná: Zlikvidovala účastnice Miss Junior!

Tanečnice a exmanželka zpěváka Josefa Vojtka Libuška Vojtková dostala na finále soutěže Miss Junior ČR na starost choreografii závěrečného večera. Do holek se známá tanečnice „obula“ opravdu tvrdě.

„Bylo to náročné. Během soustředění jsme měli hned tři zranění, takže jsme skončili v nemocnici ve Vrchlabí. Lékaři už se divili, co s holkami děláme. Jedna si vymkla kotník, druhá měla problém se šlachou, nohu si poranila i třetí slečna,“ prozradila Libuška Vojtková. Tanečnice by tedy svou poněkud netradiční metodu výukou tance měla uplatňovat spíš na ragbisty než na náctileté modelky.

V „ničení“ finalistek Libušce pomáhala i herečka Miluška Bittnerová, která se stala ambasadorkou soutěže.

„Nebyla jsem jen tváří celé akce, i když to tak původně být mělo. Nakonec jsem byla taky režisérka, scenáristka, pečovatelka…,“ uvedla Bittnerová, která musela tři zraněné finalistky ošetřovat, aby byly vůbec schopné vyjít na pódium.

Miss Junior ČR vyhrála nakonec patnáctiletá Sarah Karolyiová, která byla tak dojatá, že skoro mluvila o světovém míru a o záchraně všech zvířátek po celém světě. Došlo i na nějaké slzičky. „Nečekala jsem, že vyhraju, ale teď jsem moc šťastná,“ řekla studentka, která měří 170 cm a pyšní se mírami 83–63–93.

-dad-

Mohlo by vás zajímalo


Přečtěte si také