TopStar

30. září 2013 10:40

Linda Rybová: Víme, co má na sobě, když chodí do postele

Hvězda seriálu Cesty domů, herečka Linda Rybová, přiznává, že její domácí úbory vypadají prapodivně. Co na její kreace říká manžel, herec David Prachař? A jak je krásná Linda zvyklá vymódit se do postele?

V rozhovoru pro společenský čtrnáctideník GLANC Linda Rybová s úsměvem odhalila kousek svého soukromí. "Já doma často vypadám šíleně, moje domácí úbory to je hrůza! Všechno je vytahané, usmolené, s nevypratelnými fleky... Doženu to snad jen tím, že když odcházím z domu, převléknu se, umyju si vlasy, vykoupu se a není to tak strašné. Ale držet doma nějakou představu ideálu krásy a ženství? To, myslím, ani můj muž nevyžaduje. Myslím si, že jde o to, jak to člověk cítí sám a jak je mu příjemně."

TIP Prima-Style.cz: Vše o seriálu Cesty domů najdete ZDE.

K nočním úborům ještě dodala: "Kdybyste viděli moje spací modely, asi byste se smáli. Chodím totiž spát jako cibule mám na sobě kalhoty, dvě trika a šálu. Mně je totiž pořád zima a David se diví, že nemám i kulicha."

V rozhovoru s redaktorkou GLANCU Andreou Ježkovou ale samozřejmě zdaleka nedošlo jen na povídání o domácím oblečení. Linda Rybová v něm mimo jiné prozradila, jak se vyrovnává se stárnutím, proč by si potřebovala doplnit leccos ze základního vzdělání nebo co je pravdy na tom, že se s partnerem rozcházejí. Aktuální číslo s Lindou Rybovou na obálce najdete právě na stánku.

Podívejte se na exkluzivní VIDEO, jak se fotí hvězda na obálku časopisu:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také