TopStar

17. října 2013 08:00

Lindsay Lohan: Další jehly do předloktí

Zatím to vypadá, že se herečka Lindsay Lohan (27) úspěšně zbavila závislosti na drogách. Jistě se to říct nedá, protože do závislosti v minulosti upadala opakovaně. Teď jsou však jedinými jehlami, které ji píchají do předloktí, jehly tatéra.

Lindsay pověsila na Instargam snímek přímo ze salónu. Zatím se nepochlubila, jaký další motiv na jejím těle přibyl. Zato je zjevné, že procedura pěkně bolela.

Lindsay si nepořídila kérku poprvé – oblibu má především v heslech. Například na pravém rameni má heslo: "Zotavuji se, když jsem sama." Zápěstí jí zdobí citát ze Shakespeara a záda popsaná dokonce slovy písně Billyho Joela.

Herečka nedávno uzavřela všechny ambulantní terapie, které jí byly soudně nařízeny za šoférování pod vlivem návykových látek. Vroubků má Lindsay opravdu hodně, včetně pokusu o krádež. Skončila dokonce za mřížemi a tak daleko to v Hollywoodu dotáhne jen málokdo. Teď by si ráda otevřela kliniku pro odvykání závislostí. Prý proto, že sama dobře ví, jaké to je potýkat se s drogami a alkoholem.

Bydlí v newyorkské čtvrti Soho, filmuje reality show o svém životě pro talk show slavné Oprah Winfrey a rozhlíží se po zajímavém mladém muži. Že by opravdu obrat k lepšímu?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také