TopStar

5. září 2013 12:08

Zpěvačka Miley Cyrus: Z andílka nevyzpytatelná dračice. Co se jí stalo?

Jako Hannah Montana byla nevinnost sama. Dnes není po dlouhovlasé brunetce Miley Cyrus (20) ani vidu ani slechu. Proměnila se totiž v peroxidovou punkerku, která svým vystoupením na MTV znechutila i své rodiče.

Bývala to vtipná holčička, která se chtěla vdávat. Sitcom Hannah Montana obletěl celý svět a Miley se téměř přes noc stala nejen slavnou hvězdou, ale i modlou pro mnoho holčiček a dívek. Usměvavý obličej dlouhovlasé puberťačky s tmavými prameny a blond parukou se rázem ocitl na penálech, školních taškách, sešitech. Stala se nejlepší kamarádkou každé školačky.

Maminky jejích obdivovatelek si mnuly ruce. To je vzor! Zato teď leží s mokrým hadrem na hlavě – Miley se změnila jako mávnutím kouzelného proutku.

I Hannah Montana vyrostla a definitivně se proměnila v Miley Cyrus. Hollywoodská hvězdička změnila styl i barvu vlasů. Z roztomilé country zpěvačky se zrodila “drsňačka“ s rošťáckým čírem na hlavě. Důvod neuvěřitelné proměny je více než jasný. Dospívání a touha nebýt roztomilou princeznou, ale stát se sexy rebelkou. Krásná Miley tak následovala svou kolegyni Britney Spears či Christinu Aguileru, které se vzepřely před ní.

Zda tímto vzdorem Miley uspěje a bude lepší zpěvačkou či herečkou, to ukáže čas. Zatím svou proměnou nejen vzhledu, ale především chování popuzuje své kolegy z branže. Naposledy tomu bylo během koncertu na MTV Video Music Awards, kdy šokujícím způsobem předváděla sexuální hrátky na pódiu. Miley se podařilo znechutit miliony lidí.

"Mám tolik zas*aných osobních problémů. Jsem úplně ro*je*ná! A každý, kdo je totálně v háji, má sklon dělat blbosti!" Takto se vyjádřila Miley v rozhovoru pro The Mirror těsně před kontroverzní show. Podle kolegy z branže Justina Timberlaka jde o normální projev frustrace ze ztráty soukromí a náročného životního stylu. „Teprve až si tím vším projde, možná dospěje a začne se chovat zodpovědněji a s větším nadhledem nad vlastním egem,“ vyjádřil se k jejímu vystoupení Justin.

A její kamarádka, sama dost drsná Kelly Osbourne vzkázala: "Miley, strč si jazyk zpátky do pusy."

Zpěvaččino počínání odsoudili i její rodiče a samotná stanice MTV. Miley je ovšem podle všeho spokojená a prohlásila, že její tanec přilákal mnohem více lidí na Twitteru, než výpadek proudu při Superbowlu letos v únoru.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také