TopStar

23. září 2014 13:20

Táňa Sáblíková

Lovkyně modelek ulovila šlechtice! Přes noc se stala hraběnkou!

Milada Karasová si musela počkat dvacet let, než se z ní stala členka hraběcí rodiny Bubna-Litic, která je v současné době spoluorganizátorem výstavy Šlechtická poselství. Z té totiž pochází její partner Michal Dujka, kterému řekla nyní ano!

Lovkyně českých topmodelek řekla svému hraběti ano v kostele v Horním Jelení za účasti sto dvaceti nejbližších přátel. Ke skvělé atmosféře přispěl velkým dílem i farář, který dvojici oddával a který zvládl celý kostel rozesmát a dojmout zároveň.

V šatech od Liběny Rochové vypadala Milada Karasová překrásně a z jejího výrazu bylo patrné, že se tak ve svůj významný den opravdu cítila. Tato svatba byla ve společnosti dlouho očekávanou událostí. Když je mezi dvěma lidmi láska, přátelství a porozumění, což je přesně případ těchto dvou lidí, nestojí sňatku nic v cestě.

Po obřadu hrála hostům i novomanželům cimbálová muzika, peklo se prase, podával se dančí guláš, tatarák a řízečky. Společnými silami pár rozkrojil a servíroval čtyřpatrový dort všem hostům. Po jídle se degustovala slivovice, víno teklo proudem a někteří hosté slavili až do romantického východu slunce. Nejen díky tomu byla svatba veselá, jedinečná a celkově velmi podařená.

Milado a Michale, gratulujeme!

Milada Karasová řekla ano svému dlouholetému partnerovi Michalu Dujkovi, Foto: Milan Marenčák

Milada Karasová řekla ano svému dlouholetému partnerovi Michalu Dujkovi v rodinném kruhu, Foto: Milan Marenčák

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také