TopStar

6. února 2015 19:43

Lucie Průchová

Lucie Vondráčková rozdávala dárečky dětem z Klokánku

Lucie Vondráčková (34) dorazila po dlouhé době do Čech . Určitě tím potěší všechny své fanoušky. A nejen je. Komu udělala dnes opravdu největší radost?

Největší radost udělala určitě dětem z Klokánku ve Štěrboholích, kterým předala ceny, které získala od televize Prima za své vítězství v soutěži Souboj celebrit 2014. I když jí nebylo moc dobře, rozdávala dětem dárkové balíčky a byla velmi dojatá. Možná to způsobilo to, že Lucka je v současné době těhotná a emoce bývají v těhotenství velmi intenzivní. Zpěvačka totiž čeká své druhé dítě, které by mělo přijít na svět na jaře. Dokonce se neubránila slzám. Dvě holčičky jí natolik rozněžnily, že jim darovala i svůj řetízek a náramek, které měla při této příležitosti na sobě.

A co je vlastně Klokánek? Je to projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

Více o Fondu ohrožených dětí TADY:

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také