TopStar

17. ledna 2014 13:15

Jana Fikotová

Luxusní nemovitosti Jany Doleželové. Miliardáře nepotřebuje, postará se sama!

Miss ČR 2004 a dnes především lékárnice Jana Doleželová (31) se ráda věnuje nemovitostem. Ty si průběžně pořizuje, rekonstruuje, pronajímá či opět prodá.

Jejím nejnovějším hnízdečkem je byt na Královských Vinohradech. Tady má navíc byt, který pronajímá a v budoucnu by ho ráda dala svým rodičům. „Můj první byt na Vinohradech pronajímám, ale doufám, že za pár let v něm budou bydlet moji rodiče, kteří teď žijí na Moravě,“ přiznala Jana.

Byt je prozatím zařízený pro jednu osobu a přesně to Jana chtěla. „Byt jsem udělala tak, aby se v něm cítili dobře maximálně dva lidé. V okolí je největší koncentrace kaváren, barů a restaurací v celé Praze, a místo odpovídá pro bydlení pro tzv. generaci singles. To byl můj záměr.“

Druhý byt si Jana koupila pro sebe krátce po rozchodu s dlouholetým přítelem Richardem Podroužkou. Nový byt na Vinohradech na podzim loňského roku zrekonstruovala a zařídila si podle svého i interiér. I když je stále na cestách, rozhodně si to v novém bytě užívá. Ale prozatím sama. Nyní totiž po rozchodu se svým posledním přítelem, miliardářem Karlem Janečkem, rozhodně na nový vztah nemá ani pomyšlení.

V luxusní vile v Bráníku Jana už delší dobu nebydlí. Pořídila si ji ještě za dob, kdy žila s Podroužkou. Nádherný dům, který Podroužka koupil za 18 milionů korun, také nechala v minulosti zrekonstruovat podle svých představ. Je vidět, že si Doleželová potrpí na luxus a má dobrý vkus. „Abych se přiznala, všechno sama nenavrhuji, ale pokaždé úzce spolupracuji s několika firmami.

„Dům jsme chtěli na klidném místě, blízko řeky s dostatkem zeleně a zároveň s dobrou dostupností na D1,“ řekla již dříve modelka. Luxusní třípatrovou vilu s podlahovou plochou 300 m² na pozemku o výměře 1000 m² se snažila zařídit tak, aby byl zachován co největší kontakt s přírodou. Proto v něm dominovaly přírodní materiály, převážně kámen a dřevo.

Jak vypadají luxusní nemovitosti, které patřily nebo stále patří Janě Doleželové, se nyní můžete podívat v naší fotogalerii.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky miliardář Karel Janeček nemovitosti byt nový byt Jana Doleželová

Přečtěte si také