TopStar

3. ledna 2019 10:15

Macaulay Culkin alias Kevin ze Sám doma si mění jméno! A že vás pobaví

Herce Macaulaye Culkina (38) miluje celý svět díky kultovnímu filmu Sám doma. A právě ten se teď rozhodl pro změnu svého jména. Chce si totiž na matrice zaevidovat nějaké prostřední, a protože si neví rady, tak poprosil na internetu své fanoušky, aby mu s volbou pomohli. A jak to dopadlo?

‚‚Mé prostřední jméno je hloupé. Larry? Orange? Upřímně, nemůžu si na něj ani vzpomenout. Proto jsem vás všechny požádal, abyste mi navrhli nějaké lepší možnosti,‘‘ zahájil internetovou diskuzi Macaulay. Hlasování o jeho novém jménu bylo ukončeno na Štědrý den a Culkin si tak vlastně nadělil i vánoční dárek.

Ve výsledku se do pětice nejlepších jmen dostaly nápady jako třeba Shark Week nebo Kieran (křestní jméno jeho mladšího bratra), nakonec ale vyhrálo prostřední jméno, které byste skutečně nečekali – Macaulay Culkin! ‚‚Veselé Vánoce vám všem! Moje nové prostřední jméno bylo vybráno. Hlasovali jste a vítěz je jasný,‘‘ napsal filmový Kevin na svém Twitteru. ‚‚V roce 2019 bude mým novým úředním jménem Macaulay Macaulay Culkin Culkin. Je to pěkně zvučné, tedy pokud máte rádi mé jméno,‘‘ dodal.

Verdikt je skutečně vtipný a podařený. I když se mohlo zdát, že zvítězí Kevin, tak to vypadá, že fanoušci zkrátka milují Macaulaye jako skutečnou osobnost. Hlasování se zúčastnilo na 106 266 lidí a nové jméno jich zvolilo téměř 61 tisíc. Jsme zvědavi, v jakých filmech v nejbližší době Macaulaye Macaulaye Culkina Culkina uvidíme v nejbližší době.


Přečtěte si také