TopStar

28. září 2013 16:20

Dagmar Dandová

Macura se nevzdává. Chtěl přispět Ivetě 250 korunami

I když se zpěvačka Iveta Bartošová vdala za Josefa Rychtáře, její exmilenec Zdeněk Macura stále doufá, že se k němu vrátí. Jakmile se dozvěděl, že bude zpěvačka koncertovat ve Vlašimi, neváhal ani chvilku a okamžitě se za ní vypravil.

Moc hezky se na to vymódil. Místo kravaty si na sebe nalepil obrovský žlutý transparent s nápisem: Stop násilí na ženách.

Rychtář byl ale připravený a Macuru dovnitř nepustil. Před všemi se hádali a řvali na sebe nadávky.

"Vypadni odsud!" křičel současný manžel Bartošové zuřivě na Macuru. Chvilku to vypadalo, že svého soka praští, nakonec se ale ovládl. "Nestojíš mi za to!" práskl mu dveřma před obličejem.

Ale jeho škoda, mohl tak získat 250 korun za vstup navíc. Macuru by rád Ivetu totiž finančně podporoval.

„Rád bych Ivetě po celý život nějakým způsobem pomáhal, například tím, že bych ji finančně přispíval nebo i jiným způsobem,“ napsal Macura na facebook.

Ale kvůli Rychtářovi jeho příspěvek chudák Bartošová nedostala. Macura se tak procházel kolem místa koncertu a zevloval po Vlašimi s nadějí, že zpěvačku aspoň zahlédne. Nakonec si sednul na lavičku a litoval, že neuvidí první Ivety vystoupení po svatbě s exbodyguardem.

Mucura tak strávil večer v parku a litoval, že přišel o "hudební orgie". Koncert byl prý velmi povedený. Kromě maskovaných novinářů a Rychtářových známých tam skoro nikdo jiný nedorazil a zpěvačce se navíc rozbil mikrofon.

Rychtář mohl být nakonec šťastný aspoň za to, že za vybrané vstupné měl na benzín zpátky do Uhříněvsi.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také