TopStar

9. června 2014 09:00

Jana Fikotová

Mahulena Bočanová: V létě se o dceru bude starat ex

Herečka Mahulena Bočanová (47) bude mít pěkně nabité léto. V září ji čekají dvě premiéry a do toho zkouší jednu z hlavních postav v novém seriálu televize Prima. Naštěstí jí s hlídáním jejích miláčků pomohou hned dva ex-partneři.

,,Letos se to nahromadilo, ale řekla jsem si, že zaberu a příští rok si s Márinkou dáme třeba větší oraz.” Zatímco Mahulena bude pracovat, Márinka bude trávit léto jako velká cestovatelka. "S Viktorem jsme si to už rozdělili. Márinka s ním a jeho přítelkyní pojede k moři a také na vodu a se mnou potom na Slapy a do velkého aquaparku na Slovensko. A někdy se mnou půjde na natáčení, protože to se jí moc líbí.”

Ani Mahuleny pes Umberto nebude sám doma. ,,Když jsem měla nějaké pracovní věci, tak mi pomohl Johny můj bývalý přítel, který s ním byl od narození a stýská se mu po něm. Tak když je potřeba, tak pomůže Johny, ale nemůžu mu ho dát na celé prázdniny,” zavtipkovala herečka, která si první letní dny užívala na golfovém turnaji Film Festival Golf Cup, který vyvrcholí na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Mahulena je velmi temperamentní a přátelská žena, proto není divu, že byla hned v obklopení mužů. Turnaje se totiž zúčastnil i Muž roku Martin Zach se svým občanským sdružením či například mistr světa ve vzpírání tělesně postižených Tomáš Mošnička. „Tihle kluci jsou daleko ve větší pohodě, než my, kteří žádný handicap nemáme. Mně to přijde i sexy, protože jsou to tvrdý chlapi, sympaťáci a frajeři."

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také