TopStar

10. ledna 2019 11:00

Markéta Škorňová

Margot Robbie se splní dětský sen: Zahraje si panenku Barbie!

Nádherná herečka Margot Robbie (28) má před sebou krásnou pracovní výzvu. Podle posledních informací a prohlášení samotné herečky je to právě tato australská kráska, kdo si v nově připravovaném filmu zahraje ikonickou panenku Barbie!

Hvězda filmů Vlk z Wall Street, Sebevražedný oddíl či Mary Queen of Scots má před sebou velmi milý pracovní úkol, díky kterému se vrátí do dětských let. Margot si totiž zahraje panenku Barbie!

Sama herečka vydala prohlášení, že oblíbenou panenku milovala už jako dítě a fakt, že nyní má příležitost si ji zahrát, je splněním jejího snu. „Je mi velkou ctí si zahrát tuto ikonickou dětskou hračku. Věřím, že bude má role mít jen pozitivní dopad na dětské diváky."

Film, který zatím nemá žádný oficiální název, má ve svých rukou Studio Warner Bross a také tvůrce Barbie - Mattel. Jedná se o vůbec první spolupráci mezi těmito americkými společnostmi.

„Margot je ideální herečka, která vdechne panence život a dá ji šmrnc a lehkost,“ vysekl herečce poklonu Toby Emmerich z Warner Bros.

O roli kultovní panenky měla zájem řada hereček. Mimo jiné například komička Amy Schumer či Anne Hathway.

První panenka Barbie od Mattela byla na světovém veletrhu hraček v New Yorku představena v roce 1959. Postava se objevila v řadě televizních pořadů a animovaných filmů, mezi nimi i Toy Story.

Sdílejte článek

Přečtěte si také