návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Sexbomba Margot Robbie odhalila obří problém, který měla s Vlkem z Wall Street! Co musela DiCapriovi dělat?

Vydáno: 17.01.2018
Margot Robbie
Autor: Paramount Pictures Margot Robbie

Těžko uvěřit, že už to budou 4 roky od chvíle, kdy se nám blonďatá bohyně Margot Robbie poprvé svlékla ve filmu Vlk z Wall Street. Diváci po celém světě se do téhle australské krásky zamilovali prakticky okamžitě, v novém rozhovoru s magazínem Wonderland však herečka prozrazuje, jaký měla s rolí krásné Naomi před začátkem natáčení problém.

Herečka odhalila, že ve scénáři byla její postava označována za „nejvíc sexy blondýnku všech dob“ a ona si přitom byla vědoma, že rozhodně tou nejvíc sexy blondýnkou na světě není. Dále přiznala, že měla obavy, aby ji lidé nespatřili poprvé vedle DiCapria a neřekli si, že je škaredá. Sama sebe tak kladla pod neustálý tlak, aby Leonardovi nedělala ostudu. Za nás můžu asi s klidem říct, že nedělala.

Scarlett Johansson, nebo Emma Watson?

GALERIE: Tohle jsou celebrity, se kterými se lidé chtějí nejvíc vyspat! Vyhrála Emma Watson, Margot Robbie, nebo Scarlett Johansson?

Čím obálka lidi naštvala?

FOTO: Nechutná obálka časopisu s Margot Robbie vyvolala obří povyk! Naštvala je tímhle odporným detailem

Článek je zařazen v: margot robbie , Leonardo DiCaprio , Vlk z Wall Street , film , role , blondýnka , Sexy , herečky

reklama