TopStar

30. prosince 2018 15:00

Tereza Šulcová

Marpo versus Rytmus: Marpo vyhrál v šestém kole! Jak si vedli ostatní?

Pořadatelé oznámili absolutně vyprodanou O2 arénu. Všichni se těšili na poslední duel, ve kterém se utkal Rytmus s Marpem. Nebyl to ale jediný duel, na který se diváci těšili. Fanoušci se těšili na duel mezi Lukášem Konečným s Matúšem Babiakem, na Patrika Kincla s Petrem Ondrušem, nebo na Karlose Vémolu s Flaviem Mangonou. Jak to nakonec celé dopadlo?

Lukáš Konečný předvedl skvělou show, ve které porazil svého soupeře Matúše Babiaka. Konečný si byl svou výhrou jistý. „Zmlátím ho jako psa a když se poštěstí, tak mu zlomím i nějaké to žebírko,“ plánoval boxer. Konečný se po 4 letech vrátil zpět do ringu a svého návratu nemusí litovat. Čtyřicetiletý otec tří dcer slavil úspěch a užíval si potlesk fanoušků ve vyprodané O2 aréně.

Zápas mezi Kinclem a Ondrušem skončil nečekaně rychle. V prvním kole v čase 3:35 se Ondruš vzdal, Kincl ho totiž chvatem Rear Naked Choke přiškrtil. „Neřeknu vám, kde se stala chyba, ale v jednu chvíli mě chytla křeč a natáhl jsem si stehno, tam jsem si ho nechal vlézt do zad. Chyba,“ řekl Ondruš, který deníku Idnes.cz prozradil, že příští rok nastoupí maximálně ke dvěma zápasům a pak ukončí kariéru.

I Vémola má zápas za sebou. Brazilce Flavia Rodriga Magona umlátil v prvním kole do dvou minut. Takzvaná vémolice se podařila a Vémola slavil vítězství. Karlos Vémola vyzval Marpa k zápasu, což pravděpodobně nikdo nečekal. Moderátor Tomáš Kraus pro vás udělal malý rozhovor. V dnešním Topstaru uvidíte kompletní zápas.

Očekávaný souboj dvou raperů měl zpočátku svižný průběh. Marpo ve druhém kole poslal Rytmuse třikrát k zemi. Vypadalo to, že Rytmus již nedokáže vstát, ale vzpamatoval se a zápasníci v boxování pokračovali. Což ale nečekal český raper Marpo, který po třetím upadnutí Rytmuse na zem oslavoval vítězství a vyplivnul chránič na zuby do davu. Po chvíli hledal u svého týmu náhradní a souboj mohl pokračovat.

Zápas ale už měl lehký průběh. Soupeři se několikrát do sebe zavěsili a nabírali síly. Ve finále se ukázalo, že český raper Marpo si zlomil kloub na ruce a z tohoto důvodu nemohl pořádně boxovat. Konec přišel až v šestém kole, kdy na body jasně zvítězil Marpo. Na druhém videu je jasně vidět, jak šel Rytmus třikrát k zemi.

„Chci poděkovat všem, co dnes dorazili nebo to sledovali u TV. Před dvěma měsíci sem utrpěl při sparringu zlomeninu čtyř žeber, že to ve finále vypadalo jestli vůbec nastoupím. Zvládnul sem to. Za což jsem rád. 1, 2,3 kolo probíhalo, jak sem chtěl. Samozřejmě sem si splet že 3 počítání a konec :) ale ve 3 kole, jelikož jsem z tréninků měl už načatou zadní ruku myslel, že po jednom z úderů mam zlomenou ruku takže se mi pak už velmi špatně boxovalo. Ale i přes tu bolest sem to dotáhl do vítězného konce,“ svěřil se Marpo na svůj Instagram.

I Rytmusova snoubenka se na svém Instagramu k čtvrtečnímu souboji vyjádřila: „Som najšťastnejšia žena na svete a tak veľmi hrdá že to slovami neopišem. V tejto chvíli všetci priaznivci aj hejtery sa zhodujú v jednom: že si neuveriteľný BOJOVNÍK! zápas dopadol výborne a priznám sa ze minimalne ja za seba môžem povedať ze po tomto všetkom naozaj takého frajera ako si Ty (a to prisambohu že nehovorim preto ze si môj) nepoznám. Milujem ta manžel môj budúci a ďakujeme za zazitok," děkovala budoucí manželka Jasmina na svém Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky box rytmus Marpo XFN

Přečtěte si také