TopStar

11. prosince 2013 22:01

Jana Fikotová

Marta Jandová o přípravách nejen na koncerty, ale i na svatbu

Zpěvačka, herečka a dnes i maminka čtyřměsíční dcery Marušky rozhodně nezahálí. Mezi péčí o holčičku nakupuje dárky a připravuje se na koncerty v Německu.

„Po narození Marušky se snažím být pořád s ní. Mateřství mě naplňuje, ale jelikož Vánoce jsou za pár dní, musela jsem se vydat na nákupy dárků,“ přiznala Marta, která je viditelně velmi ve formě. „Už jsem zhubla všechna kila nabraná v těhotenství. Je to hlavně díky kojení. Tak jsem moc ráda,“ dodala zpěvačka.

Marta jako maminka nezapomíná ani na to, aby vypadala jako žena. „Doma se nijak nekrášlím, ale snažím se trošku na sebe dbát. Teď jsem vyrazila na nákupy vánočních dárků a neodolala ani samotnému líčení v prodejně.“ Tady na ni čekalo mnoho novinek a krásných dárkových kazet. „Pořídila jsem si pár líčidel pro sebe a také nakoupila pár dárků. Kvalitní kosmetikou člověk nikdy nic nezkazí. Já osobně ráda používám spíš přírodní barvy. Nechala jsem se nalíčit od vizážistky, která mi doporučila pár odstínů a ukázala i nějakou tu kosmetickou vychytávku,“ řekla nám zpěvačka.

Umět se dobře nalíčit, to se hodí každé ženě. U Marty Jandové to platí dvojnásob, jelikož ji nyní čeká koncertování s kapelou Die Happy v Německu. „Letím do Německa i s Maruškou a Mírou. Uděláme si i hezký společný výlet. Míra je úžasnej chlap a maximálně mi pomáhá. Díky němu můžu stále dělat svou práci,“ pěla Jandová ódy na svého partnera, který se už brzy stane jejím manželem.

„Svatbu chystáme na léto. Určitě se vezmeme v Čechách a vzhledem k naší velké rodině to nebude malá svatba,“ prozradila soukromé plány na příští rok Jandová.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Německo dárek nákup Marta Jandová svatba

Přečtěte si také