TopStar

5. dubna 2019 11:00

Markéta Škorňová

Martina Pártlová opět frnkla za teplem. S kým za neznámem vyrazila tentokrát?

Zpěvačka Martina Pártlová si dopřává pořádně odpočinkový začátek roku 2019. Je to sotva pár týdnů, co se členka tria Tři v jednom vrátila z Bali a už si opět zabalila kufry. Tentokrát do africké Keni. A kdo jí na cestě dělá společnost tentokrát? Její přítel, nebo někdo jiný?

Zpěvačka Martina Pártlová je vášnivou cestovatelkou. To dokazují i její výlety v posledních týdnech. Konec loňského roku strávila na exotickém ostrově Bali a nyní chytá bronz v africké Keni.

Nejedná se však o žádnou rekreační dovolenou. Martině dělá společnost místní průvodce, díky kterému může být blíže nejen africké kultuře, ale poznává i místní tradice a legendární safari.

Jak se ale zdá, zpěvačce tentokrát nedělá společnost její nový přítel, ale kamarádka. Zdá se, že si holky vyrazily na dámskou jízdu a protentokrát nechaly své drahé polovičky doma.

Martina v poslední době dře na své postavě a je to znát - v bikinách jí to moc sluší a fanoušci na její tělo pějí samou chválu. „To není fér, to Vaše tělo… to moře... to teplo…,“ zněl jeden z mnoha komentářů. Jestli za její postavou stojí dřina v posilovně nebo nová láska, to ví jen sama zpěvačka, my jí ale přejeme, ať jí ta spokojenost, která z ní číší, vydrží co nejdéle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také