TopStar

26. března 2018 11:10

Megan Fox předvedla krajkové body a perfektní postavičku!

Megan Fox (31) zvládá skloubit všechno. Čas má nejen na svého muže a tři děti, ale nezapomíná ani na kariéru, kde se věnuje hned několika oblastem. Před nedávnem představila Megan vlastní kolekci luxusního spodního prádla a rovnou se proměnila v modelku a předvedla ho na sobě. Co říkáte?

Megan Fox představila novou kolekci spodního prádla, kterou navrhla pro módní značku Frederick‘s of Hollywood (právě této značky je Megan kreativní ředitelka a akcionářka) a módní dům Forever 21. Na představení kolekce zvolila modelka pořádně odvážný outfit. Megan si vzala krajkové body právě ze své kolekce, úplné modré džíny s černou mašlí a černé lodičky na podpatcích. Celý look podtrhl hereččiny ženské křivky a fanoušci ho řádně ocenili.

Make-up zvolila Fox dost výrazný - rty zvýraznila ostře červenou rtěnkou, oči silnou vrstvou řasenky, stíny i tužkou, a na tváře použila výrazně broskvovou tvářenku. Svou dlouhou hřívu rozpustila a lehce vlasy natočila.

‚‚Děkuji všem, kdo dnes přišel do Forever 21. Je mi líto, že ne všichni, kdo stáli ve frontě, se se mnou stihli vyfotit. Nikdo z nás nečekal, že dorazí tolik lidí. A času je tak málo... Jsem opravdu všem hrozně vděčná,‘‘ napsala Megan k jednomu z příspěvků na svém Instagramu.

Hvězda ,,Transformers" se nechala slyšet, že její tajemství skvělé figury spočívá ve vynechání pečiva a uhlohydrátů z jídelníčku: ,,Žádné krekry, houstičky a chipsy, zkrátka nic nezdravého. Jediné, co si dovolím je káva, jednou denně." Zároveň navštěvuje celebrita pravidelně posilovnu a cvičí i doma. Dámy, vezměme si z Megan příklad!

Sdílejte článek

Přečtěte si také