TopStar

27. září 2013 06:40

Dagmar Dandová

Megan versus Táňa: kdo se vám víc líbí?

Obě herečky se staly tváří stejné kosmetické společnosti, aby reprezentovaly ideální ženu. Hvězda filmu Transformers Megan Fox (27) byla zvolena jako nejkrásnější Američanka a v Čechách a na Slovensku vyhrála sexy zrzka Táňa Pauhofová (30).

Komu byste dali přednost vy?

Fox i Pauhofová vypadají jako královny střední školy a zároveň v sobě obě mají určitou auru holky od vedle.

Herečky se proslavily hlavně odvážnými rolemi a ukázkovou postavou. Fox ve filmu Jennifer's Body odhalovala jako sexbomba Jennifer své svršky, kudy chodila, a Pauhofová ve filmu Román pro ženy ukázala špičkový striptýz v roli prostitutky Tali.

Táňa Pauhofová

Narodila se v Bratislavě, kde také vystudovala herectví. Hned v prvním ročníku si zahrála ve filmu Juraje Nvoty Kruté radosti (2002). Proslavila se pohádkou Čert ví proč, kde hrála princeznu Aničku. Nejpopulárnější je její role ve filmu Román pro muže, kde svádí sourozence v podání Miroslava Donutila a Miroslava Vladyky.

Herečka se také objevila ve snímku Hořící keř, který natočila polská absolventka pražské FAMU Agnieszka Hollandová o sebeupálení Jana Palacha.

Megan Fox

Kráska z amerického Tennessee má francouzské, irské a indiánské předky a často je srovnávána s herečkou Angelinou Jolie. Ve filmu se objevila poprvé v roce 2004, a to rovnou po boku známé skandalistky Lindsey Lohan ve snímku Zpověď královny střední školy.

Světovou star se stala díky megafilmu režiséra Michaela Baye Transformers. Fox se vdala za herce Briana Greena (David Silver ze seriálu Beverly Hills 90210) a v roce 2012 se jim narodil syn Noah Shannon Green.

Více foto:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také