TopStar

25. září 2013 22:51

Jana Fikotová

Topmodelka Gisele Bündchen: Půjdou její bodyguardi sedět za pokus zabíjet?

Tři bývalí bodyguardi modelky Gisele Bündchen (33) a jejího manžela, hráče amerického fotbalu Toma Bradyho, postavili před soud za střelbu na fotografy.

K incidentu došlo v roce 2009, když slavný pár slavil svatbu ve svém pobřežním sídle v Kostarice. Bulvární paparazzi se snažili zachytit několik exkluzivních fotografií z obřadu. To se bodyguardům, z nichž dva byli Kostaričani a jeden Kolumbijec, nelíbilo. Vyžádali si paměťové karty, které jim fotografové odmítli vydat a při útěku na ně měl jeden z bodyguardů střílet. Nikdo nebyl při incidentu zraněn, fotografové se však obrátili na policii a soudní dohru má případ až dnes. Všichni tři obžalovaní využili právo nevypovídat. Nejlépe placená a nejbohatší topmodelka světa Gisele Caroline Bündchen se do světa modelingu dostala náhodou. Jako čtrnáctiletou ji ve fastfoodu v brazilském Sao Paulu objevil agent Elite Modeling. „Na to zapomeňte,“ zněla její první reakce, když ji oslovil, zda by se nechtěla stát modelkou.

Nakonec nabídce neodolala a udělala dobře. Stala se totiž nejvyhledávanější modelkou světa a objevila se na více než šesti stovkách obálek prestižních časopisů. Je zapsaná v Guinnessově knize rekordů jako nejbohatší supermodelka na světě. Za quarterbacka amerického fotbalového týmu New England Patriots Toma Bradyho se vdala 26. února 2009 a v listopadu téhož roku mu porodila syna Benjamina. V roce 2012 se jim narodila dcera Vivien.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky fotograf incident modeling bodyguard Gisele Bündchen bohatý

Přečtěte si také