TopStar

21. května 2015 11:22

Barbora Koukalová

Megatrapas Kovandové: Její přítel okomentoval noc strávenou u Jágra a je to fakt síla!

Byla by to bývala jen jedna noc strávená v bytě Jardy Jágra, které bychom se možná tak ráno podivili a dál to nikdo neřešil. Ale Jarda má tu smůlu, že se zapletl s dvacetiletými trubičkami a ty nevědí, jak takové věci řešit. Do aféry se totiž vložil i Kovandové přítel a je to teda mazec!

Jardo? Tak tohle sis teda nezasloužil!

Nejslavnější česká hokejka Jágr (43) možná má a možná nemá vztah s bývalou vicemiss Lucií Kovandovou (21), ale to je poslední věc, o kterou tady jde. Koho má v ložnici, je totiž informace na jedno použití, je to jenom jednohubka, kterou spolknete, ale rozhodně vám nezažene hlad.

Ty pravé hody přicházejí až ze strany Kovandové, dvacetileté ťunťy, která neví, jak se takové věci mají řešit, a v souboji s médii, jež jen dělají svou práci a přinášejí informace vám čtenářům (morální kecy si nechte, klikli jste na tento článek a nyní čtete tuhle větu, nemáte tedy právo se jakkoliv v komentářích ozvat, protože jsme vám právě teď poskytli požadovaný servis), prohrává na celé čáře kvůli tomu, že jí asi nic neříká rčení mlčeti zlato.

Deníku Blesk, který jako první přišel s nočními fotkami, kdy si Jarda vede Kovandovou do svého bytu, poskytla celkem ochotně rozhovor nejen o inkriminované noci, ale i prozradila, jak se seznámili (ptala jsem se ho na něco o hokeji přes Facebook), co v bytě dělali (tři hodiny jsme si povídali o hokeji), co dělali poté, kdy se Jágr vrátil na ránem z města (spala jsem), a co na to říká její přítel (je rád, že jsem u Jardy spala, neboť jsem nemusela jet sama domů v noci vlakem).

Nedivíme se vůbec tomu, že rozhovorem se baví celý internet a dokonce vznikla i facebooková stránka Přespala jsem u Jágra, protože jsem neměla hotel, která už má skoro tisíc fanoušků. Jenže tím to neskončilo, a když jsme si myslelil, že to horší být nemůže, tak to kupodivu horší je.

Blesku se totiž vyjádřil i přítel Kovandové Vítek a ten řekl, že Lucie by si Jardu zasloužila, citujeme: "Zkrátka by se měla určitě lépe než se mnou. Takže bych ji nechal jít, protože ji mám moc rád."

LOL!

Nevíme, co je horší. Že váš přítel nehodlá o vás ani bojovat a rovnou vás strká veřejně do náruče jinému jako kus prošlé šunky, nebo že Jágrovi tihle dva Neználci zatopili tak mocně, že celá aféra nebude mít jen tak konec a budeme si tady z ní dělat spolu s celým Facebookem ještě nějaký ten pátek srandu, ačkoliv, jak jsme řekli na začátku, o ten poměr či nepoměr tady vůbec nejde.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také