TopStar

29. dubna 2019 11:13

Tereza Šulcová

Meghan Markle a Harry plánují cestu do Afriky i s miminkem!

Královská dvojice očekává svého prvního potomka na konci dubna / začátkem května. Podle nejnovějších informací pár plánuje cestu do Afriky i se svým potomkem.

Buckinghamský palác nepopřel, že se princ Harry s Meghan Markle chystají na cestu do zahraničí, která by směřovala do Afriky. Tiskový mluvčí odmítl tuto zprávu dále komentovat. „Veškeré zahraniční cesty jakéhokoliv královského člena britské rodiny jsou ohlášeny předem obvyklým způsobem,“ vysvětlil mluvčí. Očekává se, že tuto zprávu palác potvrdí po narození prvního potomka.

Podle britských novin Sunday Times pár plánuje oficiální návštěvu Afriky na podzim v říjnu po dobu dvou týdnů i s miminkem, které by v době cesty mělo přibližně šest měsíců. Jejich návštěva má za cíl pomoci mládeži, zlepšit jejich vzdělání a ochranný systém pro přírodu.

„Doufají, že cestu zvládnou i s miminkem, ale to ukáže čas,“ řekl britský zdroj. „Teoreticky, by Meghan mohla s miminkem jet na kratší časový úsek,“ dodal.

Spekuluje se, že tam královská dvojice nezůstane jen pár týdnů, ale možná i pár let. V roce 2004 byl Harry v Africe celý rok a založil tam charitu Sentebale. V roce 2016 se vydal s Meghan na romantický výlet do Botswany a o rok později se sem vrátili oslavit její 36. narozeniny.

Vévoda navštívil tuto zemi také sám, aby podpořil nadaci Rhino Conservation, která má za cíl chránit ohrožené nosorožce. Po svatbě v roce 2018 měli novomanželé naplánovanou svatební cestu po východní Africe.

Sdílejte článek
Štítky Afrika princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také