TopStar

8. dubna 2019 12:36

Tereza Šulcová

Meghan Markle a princ Harry se oficiálně přestěhovali do Frogmore Cottage

Meghan Markle a princ Harry se nemůžou dočkat bydlení v novém domově. Podle britských deníků má vévodkyně koncem dubna termín porodu, takže se brzy dočká vysněného potomka!

Frogmore Cottage dostal princ Harry od královny Alžběty jako svatební dar. Celé sídlo prošlo náročnou rekonstrukcí, která byla skrytá pod plachtou, aby veřejnost nevěděla, jak bude celý komplex vypadat. ELLE.com informovalo veřejnost, že královská dvojice se má přestěhovat na konci března.

Před několika dny byl před Frogmore Cottage viděn stěhovací vůz, a tak je jasné, že princ Harry se s Meghan konečně přestěhovali do svého vysněného sídla. Zdroj se svěřil, že královská dvojice se těšila, až opustí Nottingham Cottage, který je situován v areálu Kensingtonského paláce v Londýně. „Moc se těší, až začnou žít mimo královskou rodinu. Chtěli pro svou budoucí rodinu soukromí a aby jejich dítě vyrůstalo mimo „zlatou misku“,“ svěřil se zdroj.

Sídlo má 10 ložnic, a tak o prostor určitě nebude nouze. Velký podíl na rekonstrukci má i bytový designér Vicky Charles, který všechny pokoje vybavil na základě konzultace s vévodkyní. „Dětský pokoj bude genderově neutrální,“ svěřila se kdysi Markle.

Princ Harry neustále myslí na to, jaké je to být otcem. „Nemůže se dočkat, až se stane otcem,“ svěřil se zdroj. „Dělá vše, co je v jeho silách, aby byla Meghan v pohodě,“ dodal zdroj. Harry není jediný, který se nemůže dočkat své budoucí role. Matka Meghan Doria Ragland se také nemůže dočkat prvního vnoučátka!

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle Harry a Meghan

Přečtěte si také