TopStar

22. března 2019 17:00

Tereza Šulcová

Meghan Markle a Priyanka Chopra: Jsou stále nejlepší kamarádky?

Celý mediální svět ví, že Meghan Markle měla za blízkou kamarádku herečku Priyanku Chopru, která je nyní manželkou zpěváka Nicka Jonase. Jsou kamarádky i teď, když se Meghan stala členkou britské královské rodiny?

Bývalá americká herečka Meghan Markle trávila volný čas s kamarádkou Priyankou Choprou. Navzájem se podporovaly v dobrém i zlém, chodily spolu na nákupy, ale i na party, kterých se Meghan musela vzdát.

Nyní se objevily spekulace, že se jejich přátelství rozpadlo. „Všechny zvěsti, že Priyanka a Meghan už nejsou kamarádky, jsou nepravdivé. Jsou to velmi blízké kamarádky, které si navzájem věří,“ svěřil se zdroj E!News. A nejen to! „Meghan se své kamarádce svěřuje se vším, co se v královské rodině děje,“ dodal tajný zdroj.

Spekulace vznikly na základě toho, že se bývalá herečka seriálu Kravaťáci nezúčastnila svatby Nicka Jonase a Priyanky Chopry, která se konala letos v lednu. Důvodem ovšem nebylo zničené přátelství, ale vyšší stupeň těhotenství - cesta do Indie by byla pro vévodkyni náročná a riziková.

Další situace, která přispěla ke zvěstem, byla skutečnost, že se Prianka nezúčastnila "baby shower", kterou pořádala právnička Amal Clooney s tenistkou Serenou Williams v privátním sídle v New Yorku.

„To, že Priyanka nemohla přijet na baby shower, nebo že jí Meghan nepřijela na svatbu, neznamená, že už nejsou kamarádky. Vévodkyně bere Priyanku jako jednu z nejdůvěrnějších přítelkyň, které se se vším svěřuje,“ vysvětluje zdroj.

Sdílejte článek
Štítky Meghan Markle Priyanka Chopra

Přečtěte si také