TopStar

27. ledna 2019 14:40

Tereza Šulcová

Meghan Markle: Hraje své těhotenství? Na internetu se objevila lavina nenávistných zpráv

Všechno to začalo před pár měsíci, když jedny z nejznámějších novin METRO rozpoutaly vášnivou debatu ohledně Meghan a Brexitu. Titulek nazvaly „Megxit“. Ptáte se proč? Podle tohoto deníku se má miminko narodit v den, kdy bude Velká Británie a Severní Irsko opouštět Evropskou unii. To byl impuls pro odpůrce Meghan Markle a tento titulek využívají pro své nenávistné zprávy.

Velká Británie opustí Evropskou unii 29. března 2019. Podle deníku METRO by se budoucí královský potomek měl narodit ve stejný den. To by dokonce i seděla informace, že bývalá americká herečka je momentálně v šestém měsíci těhotenství.

Podle některých si ale své těhotenství vymýšlí! Na internetu koluje nespočet nenávistných koláží s vévodkyní ze Sussexu, kde je často přirovnávána k lhářce a podvodnici. „Je Meghan Markle opravdu těhotná?“ To je nejčastější otázka.

Podle některých totiž její bříško nevypadá jako bříško těhotné ženy, ale jako vycpané od polštáře. Podle odpůrců to dělá kvůli tlaku, kdy veřejnost očekávala, že manželka Harryho otěhotní ihned po svatbě. A podle fanoušků takzvaného „Megxitu“ se jim to nedaří. Na Instagramu je pod tímto „hashtagem“ dokonce několik příspěvků tykajících se Meghan. No uvidíme, jak překvapí, až se jim na jaře tohoto roku narodí miminko.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie těhotenství Meghan Markle brexit

Přečtěte si také